دالاس مک کارور + ویدیو

دالاس مک کارور + ویدیو

دالاس مک کارور از پرورشکاران و قهرمانان محبوب و معروف نسل جدید پرورش اندام بود که از شهرت بسیار بالایی در فضای مجازی برخوردار بود، dallasmccarverاز شانس های بسیار جوان قهرمانی مستر المپیا 2018 بود که متاسفانه در سن 26 سالگی جان باخت.

دالاس در شهر ممفیس آمریکا متولد و بزرگ شده بود و در فلوریدا شهر بوکا راتون زندگی میکرد او در دوران مدرسه به صورت حرفه ای فوتبال بازی می کرد و حتی در دانشگاه بتهل قبل از شروع بدنسازی فوتبال را به طور تمام وقت دنبال میکرد اما بعدها به رشته ی پاورلیفتینگ علاقه مند شد.وی اولین مسابقه خود را به عنوان یک پرورش کار حرفه ای در سال 2011 در مسابقات NPC Hub City Fitness Quest انجام داد.

دالاس با ١٨۴ سانت قد و وزنی حدود ١٢٢ کیلوگرم از پرورش اندام کارهای حرفه ای بود که به دلیل بدن فوق العاده زیبا و اخلاق اجتماعی و خوبش  در میان جوانان شهرت بالایی داشت، اما متاسفانه این ورزشکار محبوب جهانی در سن 26 سالگی در نیمه شب ۲۲ اوت(۳۱ مرداد سال 96) در اوج درخشش حرفه ای خود بر اثر گیر کردن لقمه در گلویش در آپارتمانش جان باخت و البته مدارکی است که وی از یک بیماری عفونی در دستگاه مجاری تنفسیش نیز رنج میبرده است.

مکمل مورد علاقه وی ایرزولیت و win mre بوده است و همچنین وی تبلیغات متعددی برای این مکمل ورزشی و مکمل rpg انجام داده است.

افتخارات و مقام های کسب شده دالاس مک کارور

2012: دریافت کارت حرفه ای
2015: کسب مقام قهرمانی مسابقات کالیفرنیا
2016:مقام قهرمانی رقابت های شیکاگو
2016:نفرششم مسابقات مستر المپیا
2017:نایب قهرمان آرنولد کلاسیک

 

  ویدیو تمرین دالاس را تماشا کنید

 

  برچسب ها: قهرمان پرورش اندام , ویدیو پرورش اندام و بدنسازی , قهرمانان خارجی پرورش اندام

  نظرات (1)

  1. عضله ساز

  من نمیدونم این چه داستانیه که هرچی پرورشکار خوبه زود از دنیا میره نمونه اش مرحوم بیت الله عباسپور خودمون

    پیوست ها
   
  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار