بنیامبن جهرمی

بنیامبن جهرمی

بنیامین جهرمی یکی از با اخلاق ترین و محبوب ترین قهرمانای فیزیک و کلاسیک کشور میباشد که به قهرمانی اورالی فیزیک جهان هم دست یافته است، وی متولد سال 1359 در شهر جهرم میباشد که فعالیت در رشته پرورش اندام را از سال 1376 آغاز کرده است.

بنیامبن جهرمی مسابقات حرفه ای خود را از سال 1386 و با شرکت در رشته بادی کلاسیک ومسابقات دسته قدی +180 تهران آغاز کرد که موفق به کسب عنوان پنجم شد، بنیامین به دلیل استیل زیبای خود با قد 182 و وزن مسابقه ای 89 کیلوگرم خیلی زود خود را به دنیای بدنسازی و پرورش اندام معرفی کرد.

این قهرمان جوان کشوران توانست در سال 2015 عنوان قهرمانی مسابقات آرنولد کلاسیک را اذان خود کند و حسابی در دنیای بادی کلاسیک بدرخشد زمانی که او بر روی صحنه رفت چشمان بسیار زیادی را به خود خیره کرد و همه را  شگفت زده کرد تا جایی  که آرنولد برایش کف بلندی زد و رونی کلمن قهرمانی وی را تبریک گفت .«بنیامین جهرمی»، علاوه بر قهرمانی دنیا توانست تنها مردی باشد که که در قاره آسیا «کارت حرفه ای» شرکت در بزرگ ترین مسابقات دنیای پرورش اندام را دریافت کند.

بنیامبن در حال حاضر مدیر باشگاه ورزشی در سطح حرفه ای پرورش اندام است ، وی لیسانس کامپیوتر دارد و همچنین مدرک مربیگری رسمی از فدراسیون پرورش اندام را دریافت کرده است.

مقام ها و افتخارات کسب شده بنیامبن جهرمی

 
 1. اولین ورزشکار حرفه ای فیزیک (فیتنس) آسیا
 2. قهرمان قهرمانان مسابقات آرنولدکلاسیک آمریکا ۲۰۱۵
 3. مدرس TRX و فیتنس دانشگاه Tafe
 4. مسابقات استان تهران 1387 دسته آخر کلاسیک مقام سوم 
 5. قهرمان مسابقات تهرانی 1388 دسته آخر کلاسیک 
 6. نایب قهرمان مسابقات کشوری 1388 دسته آخر کلاسیک
 7. مسابقات جهانی استونی 2011 مقام نهم رسمی فدراسیون
 
 

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار