لازار آنجلوف

لازار آنجلوف

لازار آنجلوف یکی از معروف ترین و خوش استایل ترین ورزشکاران در زمینه پرورش اندام فیزیک و فیزیک کلاسیک است که اصلا در مسابقه هایی نظیر مستر المپیا، آرنولد کلاسیک و ... شرکت نمیکند.لازار آنجلو متولد سال 1984 مطابق با 1363 شمسی کشور بلغارستان شهر سوفیا است.


قبل از بدنسازی 10 سال بسکتبالیست حرفه ای بوده است و حتی عضو تیم ملی کشورش نیز بوده است.او از شهرت بالایی در زمینه بدنسازی و پرورش اندام و فیتنش برخوردار است و اینستاگرام وی دارای 6 میلیون فالوئر میباشد.لازار در سن ۱۸ سالگی یک سال و نیم در ارتش خدمت کرده است و اونجاست که حرفه اش(بدنسازی) رو پیدا میکند. بدنسازی یکی از قسمت های ثابت زندگی وی میشود و به آکادمی ورزش بین المللی رفته تا مدرک مربی شخصی را بگیرد.

او یکی از بهترین شکم های ۶ تکه را در دنیا داراست. به عنوان یک مربی شخصی او توانسته بدن هزاران نفر را تغییر بده و انگیزه و دانشش را به آنها منتقل کند. به عنوان یک مدل او در تعدادی موزیک ویدئو و تبلیغ حضور داشته است.لازار از دوره‌های حجم و کات در طول سال به طور استراتژیک استفاده می‌کند.در طول زمستان تمرکز لازار روی ساخت حداکثری ماهیچه‌ها می‌باشد در حالی‌ که او سعی‌ می‌کند چربی‌ بدن خود را بین ۱۰-۱۲% در این دوره حفظ کند.رژیم غذایی در دوران حجم او سرشار از پروتئین‌های خالص و چربی‌‌های سالم می‌باشد.منابع خالص پروتئین به لازار کمک میکنند تا او بیشترین حجم عضلات را بتواند برای خود بسازد و چربی‌‌های سالم نیز به او کمک میکنند تا سطح تستوسترون خود را افزایش داده تا بتواند در باشگاه با قدرت کامل تمرینات خود را انجام دهد.

لازار در دوران حجم خود از چربی‌‌های اشباع بیشتری استفاده می‌کند زیرا از این طریق میتواند سطح تستوسترون بدن خود را افزایش داده و در نتیجه میزان عملکرد او در باشگاه افزایش خواهد داشت.بدن برای ساخت تستوسترون نیازمند کلسترول می‌باشد پس به همین دلیل لازار در رژیم خود از مواد غذایی نظیر تخم مرغ کامل، استیک و مرغ استفاده می‌کند.لازار با 180 قد سانت و وزن 88 کیلوگرم دارای بدنی خاص زیبا و عضلانی با کم ترین مقدار چربی است .

او برنامه زیادی را در یوتوپ و اینستا جهت ترغیب به ورزش و همچنین آموزش بدنسازی و فیتنس منتشر کرده است، لازار دارای شهرت و ثروت زیادی است که همین امر موجب شده علت شرکت نکردن اورا در مسابقات مهم و جهانی  همین دو امر بدانند اونیازی به جایزه های این مسابقات ندارد و همچنین شهرت خود را با احتمال شکست در روی استیج در خطر میبیند.

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
0
به اشتراک بزار