درباره من

بیوگــرافی سعیـد اردلان

سعید اردلان | Saeed Ardalan

about saeedardalan

سعید اردلان قهرمان رشته پرورش اندام ایران در ۱۱ دی سال ۱۳۶۶ در تهران متولد شد وی به دلیل علاقه فراوانش به ورزش از همان کودکی تمرینات بدن سازی را با پدر بزرگ خود آغاز نمود و در سن ۱۳ سالگی به سمت ورزش بوکس تمایل پیدا کرد و در این رشته ورزشی فعالیت مختصری داشت، اما سرانجام در سن ۱۴ سالگی به علت دارا بودن عضلاتی کشیده و علاقه و استعداد فراوانی که داشت راه خود را به رشته پرورش اندام با هدف حرفه ای شدن باز کرد و پا در عرصه پرورش اندام ایران گذاشت.

به لطف و عنایت خداوند و تلاش های همراه با پشتکارش در این رشته موفق به کسب عناوین متعدد قهرمانی شد.
سعید اردلان کار خود را با شرکت در مسابقه جوانان توابع استان تهران در سن ۱۶ سالگی آغاز نمود و موفق به کسب عنوان قهرمانی شد. علاقه وافر وی به پیشکسوتانی چون یزدان راد، محسن یزدانی و سیامک شیراوند و قهرمانانی چون آرنولد و شان ری چراغ راه موفقیت سعید اردلان در رشته پرورش اندام شد.
سعید اردلان با قد ۱۷۷ سانتی متر و وزن مسابقاتی ۸۱ کیلوگرم در عرصه حرفه ای رشته پرورش اندام فعالیت نمود و تا کنون موفق به کسب مقام های متعددی از جمله کسب عنوان کسب مقام سوم مسابقات استان تهران تابستان ۱۳۸۵ ،کسب مقام دوم مسابقات انتخابی تیم ملی (کرمان) ۱۳۸۶ ، کسب مقام سوم مسابقات استان تهران بهمن ماه ۱۳۸۶، کسب مقام دوم مسابقات استان تهران بهمن ماه سال ۱۳۹۰ و .. شده است.
او در حال حاضر در محله منیریه تهران سکونت دارد و مشغول به فعالیت هایی نظیر پخش انواع مکمل های ورزشی و
مشاوره جهت برنامه ورزشی و غذایی است.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
0
به اشتراک بزار