fitness news

اخبار ورزشی

مسابقات قهرمانی استان و کشور، شهریورماه برگزار می شود

به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام؛ محمد تقی امیری خراسانی سرپرست این فدراسیون از برگزاری مسابقات قهرمانی استان و کشور خبر داد و گفت: برگزاری مسابقات بدنسازی و پرورش اندام یکی از بزرگترین دغدغه های ورزشکاران بود، که به لطف خدا و پیگیری های زیادی که داشتیم، معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای با برگزاری مسابقات قهرمانی استان و قهرمانی کشور با رعایت پروتکل های بهداشتی موافقت کرد.

ادامه مطلب

رافائل سانتوجا رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام IFBB در یک گفتگوی تلفنی با امیری خراسانی برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، امیری خراسانی سرپرست فدراسیون در گفت و گوی تلفنی با رافائل سانتوجا رئیس IFBB از ادامه همکاری های مستمر بین فدراسیون ایران با فدراسیون جهانی این رشته گفت و رافائل سانتوجا نیز ضمن قدردانی از زحمات ناصر پورعلی فرد رئیس پیشین فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، برای محمدتقی امیری خراسانی آرزوی موفقیت کرد.

ادامه مطلب

فدراسيون جهاني پرورش اندام ifbb در ايامي كه ويروس كرونا به دغدغه اصلي جهانيان بدل شده است ، رقابت هاي آنلاين برگزار مي كند.

به گزارش سايت رسمي فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام در اين رقابت ها هيچ محدوديتي براي شركت كنندگان تعريف نشده و ورزشكاران علاقمند به حضور در رقابت هاي ifbb كه پيش از اين در هيچ سازماني مسابقه نداده اند مي توانند شركت نمايند.

ادامه مطلب

0
به اشتراک بزار