fitness news

گزارش برگزاری مستر المپیا 2017

گزارش برگزاری مستر المپیا 2017

مسابقات مستر المپیا 2017 با شکوه هرچه تمام تر در تاریخ 14 تا 17 ستامبر زیر نظر فدراسیون جهانی پرورش اندام برگزار شد و طی این مسابقات فیل هیث برای هفتمین بار قهرمان شد تا خود را در کنار آرنولد رتبه دار هفت دور قهرمانی بزرگ ترین مسابقات پرورش اندام جهان کند.

مسابقات با هنرنمایی پرورش کاران فیزیک کلاسیک آغاز شد و برون آنسلی تمامی طرفداران و دنبال کنندگان پرورش اندام را متحیر کرد و با بهبود بی نظیر بدن خود توانست از جایگاه چهارمی که در سال 2016 کسب کرده بود صعود مقتدرانه ای کند و قهرمانی مستر المپیا 2017 را به نام خود ثبت کنید و جایزه 20.000 دلاری را بدست آورد و این اتفاق درحالی رخ داد که دنی هستر قهرمان پیشین این مسابقات مهم با پنج پله سقوط رتبه پنجم مستر المپیا را کسب کرد.

نفر دوم مسابقات فیزیک کلاسیک کسی جز کریستن بومستد نیست ، جورج پترسون نیز توانست نفر سوم مسابقات شود و جزء نفرات برتر باشد. همچنین آرش رهبر ورزشکار ایرانی مقیم آمریکا با کمال ناباوری در حالی که در سال گذشته نایب قهرمان بود نفر چهارم مسابقات شد و نه تنها به آرزوی قهرمانی خود دست پیدا نکرد بلکه چندین پله سقوط کرد .

نفرات برتر فیزیک کلاسیک به شرح ذیل می باشد:

 1. Breon Ansley
 2. Chris Bumstead
 3. George Peterson
 4. Arash Rahbar
 5. Danny Hester
فیزیک مردان نیز با شکوه هرچه تمام تر برگزار شد و چون سال های پیش برای چهارمین بار متوالی جرمی بوندیا قهرمان شد ، این پرورش کار کالیفرنیایی با توجه به این که از بیماری دیسک کمر رنج میبرد به همه ثابت کرد همچون پدرش یک قهرمان ابدی پرورش اندام می باشد، آندره فرگوسن و برندون هندریکسون بترتیب نفرات دوم و سوم شدند.
 

نفرات برتر فیزیک کلاسیک به شرح ذیل می باشد:

 

 1. JEREMY BUENDIA
 2. ANDRE FERGUSON
 3. BRANDON HENDRICKSON
 4. RAYMONT EDMONDS
 5. JEREMY POTVIN

فیل هیث برای هفتمین بار دنیای پرورش اندام را متحیر کرد و تمام چشم ها را بر خود خیره کرد ، مستر المپیا 2017 نیز به نام فیل هیث ثبت شد تا این قهرمان  پر تلاش برای هفتمین بار و هم رده با آرنولد پرچم دار هفت دور قهرمانی مسابقات بزرگ مستر المپیا باشد ،در حالی که افرادی جون دکستر و شان رودن  شعار قهرمانی میدادند و دوره فیل هیث را تمام شده میدانستند و اورا پیر مرد می خواندند وی دوباره نظر داوران را به خود جلب کرد و جایزه بزرگ مستر المپیا را به خانه برد.

بیگ رامیپرورش کار که اصلاتا عرب می باشد نیز توانست خود را از مقام 4  که در سال 2016 کسب کرده بود 3 پله بالا بکشد و نفر دوم مستر المپیا 2017 شود ، حساست های دنیای پرورش اندام این بار بر روی  بیگ رامی بیش از هر کس دیگری می باشد تا شاید نایب قهرمان این دوره مسابقات نفر اول مسابقات 2018 باشد.

نفرات برتر پرورش اندام آزاد به شرح ذیل می باشد:

 

 1. PHIL HEATH
 2. MAMDOUH ELSSBIAY(big ramy)
 3. WILLIAM BONAC
 4. DEXTER JACKSON
 5. SHAWN RHODEN

 

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار