fitness news

مهدوی: هدفم شکوفایی مستعدین بدنسازی است

مهدوی: هدفم شکوفایی مستعدین بدنسازی است

عباس مهدوی یکی از اسطوره های پرورش اندام ایران که از محبوبیت خاصی در بین اهالی این رشته برخوردار است با حضورش به عنوان پیشکسوت در مسابقات انتخابی تیم ملی به شرکت کنندگان در انتخابی و بازبینی تیم های ملی روحیه مضاعفی داد.

 

به گزارش وب سایت سعید اردلان و به نقل از "ورزش سه" مهدوی می گوید: خدا را شاکرم که پرورش اندام توانسته پیشرفت قابل توجهی داشته باشد طوری که امروز ما شاهد هستیم تیمهای اعزامی به مسابقات مختلف همگی با قهرمانی به ایران باز میگردند و این موضوع می تواند اتفاق مهمی در ورزش کشور باشد.

قهرمان سابق آسیا و جهان در ادامه می گوید: باید بگویم بدون شک رضا سلطانی یکی از ارکان موفقیت پرورش اندام ایران بوده که توانسته با زحمات بی دریغش باعث رشد و شکوفایی و بالا رفتن سطح پرورش اندام ایران در جهان باشد البته باید بگویم که جناب پورعلی فرد رییس فدراسیون نیز زحمات زیادی کشیده اند و همیشه با حمایتهای به موقع و فراهم کردن شرایط و بستر مناسب برای ورزشکاران در این رشته کمک شایانی به اهالی این رشته و کسب افتخارات جهانی پرورش اندام ایران را داشته اند.

مربی زنده یاد بیت الله عباسپور در پایان می گوید: ایران دارای فیزیک های خیلی خوبی می باشد و می تواند همزمان در رشته های بیلدینگ و کلاسیک و فیزیک چند تیم ملی داشته باشد و هم زمان در چند مسابقه شرکت کند و مقام کسب کند. بنده تمام تلاشم را می کنم تا بتوان در جایگاه مربی به عزیزان و علاقه مندان مستعد در رشته های مختلف کمک کنم و سهمی در شکوفا شدن استعدادهای خوب کشورمان داشته باشم و بتوانم قهرمانان خوبی را برای جامعه و کشورم پرورش دهم.

مهدوی می افزاید: در حال حاضر تمام هدفم کمک به استعدادهایی است که پتانسیل قهرمانی در جهان را دارند و در این زمینه هم چند بدن با استعداد و خوب را تحت نظارت دارم که در آینده از آنها در مسابقاتی که در پیش داریم رونمایی می کنیم.

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار