جی کاتلر

جی کاتلر قهرمان پرورش اندام جهان 3 آگوست 1973 در آمریکا متولد شد. جیکاتلر در یک خانواده بزرگ همراه 3 خواهر و 3 برادر خود زندگی میکرد و از سن 11 سالگی کار را به عنوان یک کارگر ساختمانی آغاز کرد.


یک مجله پرورش اندام در سن 16 سالگی مسیر زندگی کاتلر را تغییر داد و جرقه پرورش اندام را در ذهن او روشن کرد. وی با الگو قرار دادن کریس دیکرسون شروع به تمرینات ورزشی نمود و سرانحام برای اولین بار در سال 1993 موفق به کسب عنوان قهرمان سنگین وزن پرورش اندام نوجوانان شد.
جی کاتلر در سال 1988 با کری یکی از همکلاسی های دوران کالج خود ازدواج کرد و این پیوند تا به امروز به قوت خود باقی است.
جی کاتلر با تمرینات فشرده و پشتکار و استعدادی که داشت روز به روز بیش تر موفق به ساخت عضلات حجیم و زیبا می شد وی با قد 178 سانتی متر و وزن مسابقه ای 118 کیلوگرم استیلی مناسب و عضلات ورزیده برای شرکت در مسابقات داشت و در آن دوره توانسته بود چشمان تیز بین زیادی را به خود در مسابقات سنگین وزن جلب کند و در مسابقات زیادی درخشش خود را نشان دهد تا در نهایت در سال 2000 برای اولین بار کلید طلایی مسابقات مستر المپیا را بدست آورد. وی در این مسابقات عنوان هشتم را کسب کرد.
پس از اولین مسابقات مستر المپا ، کاتلر بیش ار بیش انگیزه مناسب جهت درخشیدن هرچه بیشتر در پرورش اندام را بدست آورد و از هیچ تلاشی دریغ نکرد او را در یک باشگاه خصوصی که بوریس وارطانیانبدنساز و تاجر موفق وُرستسر برای او تهیه کرده بود به تمرین می پرداخت تا در نهایت با سالها تلاش در سال 2006 موفق به کسب عنوان بزرگ مستر المپیا شد و آن را برای 4 سال تکرار نمود.
برخی از افتاخرات کسب شده توسط جی کاتلر :
کسب عنوان مستر اامپیا 2010
کسب عنوان مستر المپیا 2009
کسب عنوان دوم مستر المپیا 2008
کسب عنوان مستر المپیا 2007
کسب عنوان مستر المپیا 2006
کسب عنوان دومی مستر المپیا 2005
کسب عنوان دوم مستر المپیا 2004
کسب عنوان دوم مستر المپیا 2003
کسب عنوان دوم مستر المپیا 2002   
کسب عنوان دوم مستر المپیا 2001
کسب عنوان قهرمانی آرنولد کلاسیک 2004
کسب عنوان قهرمانی آرنولد کلاسیک

 

 

 

  برچسب ها: قهرمانان بدنسازی , قهرمانان خارجی پرورش اندام

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار