برای بدنساز شدن سرسخت باشید

برای بدنساز شدن سرسخت باشید

یکی از مهمترین ارکان پیشرفت  در ورزش پرورش اندام ، تمرینات منظم و با ثبات است که متاسفانه بسیار کمیاب شده، ثبات در تمرینات و انگیزه و پشتکار عواملی است که شما را به موفقیت میرساند بدون این ارکان هرگز نمیتوانید بدن خود را پرورش دهید.

آدم های سرسخت! مردمی که می دانند چه می خواهند، نقشه می کشند تا چیزی را که می خواهند بدست آورند و همیشه نقشه های خود را دنبال می کنند. آنهایی که هرگز انگیزه خود را از دست نمی دهند و همیشه در باشگاه حاضر می شوند. آنهایی که نتیجه می گیرند.

اگر قصد دارید تبدیل به یکی از آنها بشوید و عضلات و قدرت خود را بدست آورید، چربی بسوزانید و یک دژ محکم ذهنی برای خود بسازید.

متاسفانه مصرف انواع مکمل، استروئید و پپتاید این روزها جایگزین استمرار در تمرین شده است و اکثر علاقه مندان به این رشته ورزشی به دنبال نتیجه گیری در کوتاه مدت به کمک این عوامل هستند، غافل از اینکه هیچ بدنساز حرفه ای تا به حال بدون تلاش و تمرین منظم  به موفقیت نرسیده است.

اگر به دنبال حرفه ای شدن در این شته ورزشی هستید و اهداف مشخصی در سر دارید بهتر است عجله را کنار بگذارید و یک برنامه طولانی مدت برای خود بریزید، بهتر است تمامی جلسات تمرینی شما از نظم بخوصصی برخوردار باشند و با استمرار و پشتکار پیگیری شوند.

برچسب ها: ویدیو پرورش اندام و بدنسازی

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
0
به اشتراک بزار