مکمل های غذایی و ورزشی

Arthro Flex Pro Body مکمل تقویت مفاصل پروبادی

Arthro Flex Pro Body مکمل تقویت مفاصل پروبادی

Arthro Flex Pro Body

Arthro Flex Pro Body یک مایع محافظت کننده از مفاصل می باشد که هدف آن تقویت و بازگرداندن قوا به مفاصل و غضروف ها است تا آسب دیدگی و درد مفاصل به حداقل ممکن برسد.

اسکلت انسان از بیش از 200 استخوان متصل با مفاصل تشکیل شده است. سیستم مفصل همراه  مایع سینوویال آن اجازه می دهد تا برای حرکت  اصطکاک به حداقل برسد زمانی که شما فعالیت فریزیکی شدیدی دارید استفاده از مفاصل و مایع سینوویال بشدت افزایش می یابد که ممکن است باعث التهاب ، اسیب و حتی درد در مفاصل گردد پس ما باید جهت جلوگیری از آسیب دیدگی مفاصل در زمان تمرینات شدید به فکر چاره باشیم .

Arthro Flex Pro Body با وظیفه محافظت از مفاصل و مایع دون آن میتواند همان راه حل مورد نظر جهت جلوگیری از آسب دیدگی مفاصل باشد. این مکمل حاوی موادی است که برای عملکرد صحیح مفاصل کلیدی هستند و سلامت غضروف، رباط ها و تاندون ها و تولید مایع سینوویال را افزایش می دهد تا تقویت سیستم اسکلتی به کمک حفظ مفاصل انعطاف پذیر و متحرک به طور صحیح و با قدرت هرچه تمام تر به کار خود ادامه دهد.

 1. حاوی گلوکوزامین و کندریتین  که موجب بازسازی غضروف و استخوان کمک میگردد و اثرات محافظتی و بازسازی آنها تمام عناصر سیستم حرکتی را پوشش می دهد.
 2. حاوی MSM منبع بسیار ارزشمند و گوگرد فعال بیولوژیکی است و این باعث بازسازی غضروف می شود. این سنتز فیبرهای کلاژن را تحریک می کندو دارای خواص ضد التهابی، ضد درد و ضد رماتیسمی است.
 3. حاوی اسید هیالورونیک که جزء اصلی مایع سینوویال استو این ماده  ویسکوزیته مایع را افزایش می دهد و اصطکاک را در سطوح مفصلی کاهش می دهد و  این امر  انتقال مواد مغذی را به غضروف مفصلی تسهیل می کند.
 4. حاوی عصاره بواسولیا سراتا با خواص ضد التهابی قوی و ویتامین c

 1. حفاظت، بازسازی و تقویت سیستم مفصلی
 2. ضد التهابی و خواص ضد رماتیسم
 3. انعطاف پذیری و تحرک مفاصل را افزایش می دهد
 4. بازسازی غضروف
 5. تاندون ها و رباط ها را تقویت می کند
 6. تولید مایع سینوویال
 7. درد را کاهش می دهد
 8. استخوانها را تقویت می کند
 9. ریسک آسیب را کاهش می دهد

 

بهترین راه دریافت طریقه مصرف مراجعه به پزشک متخصص و یا مربی پرورش اندام است اما توسط کمپانی پروبادی  1 کپسول 3 بار در روز، ترجیحا پس از وعده های غذایی، با یک لیوان آب توصیه شده است.

بیش از دز پیشنهادی مصرف نشود.

دور از دسترس کودکان قراردهید.

مصرف برای کودکان ، زنان باردار و شیرده ممنوع است.

اگر به مواد تشکیل دهنده حسایت دارید از مصرف بپرهیزید.

 

 

  برای آشنایی و مشاوره در ارتباط با محصولات فوق العاده کارآمد شرکت پرو بادی (PRO BODY) با سعید اردلان ۰۹۱۲۶۳۵۸۹۱۳ در ارتباط باشید  

 

 

 

 

 

 

برچسب ها: مکمل های غذایی ورزشی شرکت پرو بادی

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
0
به اشتراک بزار