مکمل های غذایی و ورزشی

سه معجزه صنعت مکمل غذایی و ورزشی از کمپانی پروبادی

سه معجزه صنعت مکمل غذایی و ورزشی از کمپانی پروبادی

ورزشکاران و بدنسازان حرفه ای که در سطح جهانی به رقابت می پردازند همیشه در پی مکمل های غذایی میگردند که یک سر گردن از سایر مکمل های هم نوع خود بالاتر باشند.

به طور مثال مکمل وی یکی از پر مصرف ترین مکمل های دنیای بدنسازی که با تنوع بسیار زیادی از حیث برند ، طعم ، مواد تشکیل دهنده و ... در بازار یافت میشود ، اما آن چیزی که بعضی از مکمل های پروتئین وی را از سایر هم نوع هایش جدا میسازد کارایی و ویژگی خاص افزوده شده به همان وی قدیمی است برای توضیح بیشتر تصور کنید که یک مکمل غذایی وی با درصد بالای پروتئن و انرژی و ... دارید که علاوه بر همه ی این مشخصاتی که همیشه از وی انتظار میرفت یک ویژگی جدید و مثبت همچون افزودن ویتامین، چربی کم و ... به آن اضافه گردد. خب طبیعتا جذابت این مکمل برای دنیای حرفه ای ها بسیار بیشتر از سایر مکمل ها می شود از این رو ما به شما 3 مکمل غذایی و ورزشی خاص و حرفه ای پروبادی را معرفی میکنیم :

  مکمل غذایی و ورزشی whey better

 ترکیبی از پروتئین وی ایزوله(WHEY PROTEIN ISOLATE) و پروتئین وی کنسانتره(WHEY PROTEIN CONCENTRATE ) است که با حفظ تمامی خاصیت های آب پنیر تولید گشته است. این مکمل غذایی شامل اسیدهای آمینه ضروری برای بازیابی پس از تمرین و فعال کردن فرآیندهای رشد آنابولیک است. آنها به عنوان یک نوع از بلوک های ساختمانی عمل می کنند که عضلات قوی، سخت و بدون چربی را تشکیل می دهند.

 اگر از مصرف مکمل های متعدد با مارک های مختلف پروتئین وی خسته شده اید و هرگز نتیجه دلخواه خود را نگرفته اید و یا همیشه بین انتخاب وی کنسانتره و وی ایزوله سردرگم بوده اید بهتر است با محصول جدید کمپانی پروبادی آَشنا شوید محصولی که شمارا با یک پروتئین وی کاملا متفاوت و متشکل از کلیه آمینواسید های ضروری که در عین واحد هم رشد عضلات و هم چربی سوزی را درپی دارد آشنا میسازد

 مکمل غذایی و ورزشی کربو گلد

کربوهیدرات گلد (CARBO GOLD) کمپانی پروبادی یک انرژی بخش قوی برای عضلات است، این مکمل غذایی یک سوخت رسان فوق العاده برای کسانی که فعالیت فیزیکی بالایی دارند به شمار میرود به خصوص برای کسانی که ورزش های استقامتی  انجام می دهند.

 کربوهیدرات گلد افزایش و حفظ سطح پایدار گلیکوژن عضلانی بدن را تضمین و عرضه مطلوب انرژی در طول تمرین را برعهده میگیرد ، گلیگوژن منبع متمرکز انرژی بدن است بنابراین اگر در طول تمرین با کاهش آن روبه رو شوید بازده بدنی شما کاملا کاهش می یابد و شما خسته میشوید و از انجام برنامه ورزشی خود باز میمانید ما به شما توصیه میکنیم با مصرف CARBO GOLD قبل از تمرین حسابی میزان گیلکوژن بدن خود را بالا ببرید تا در طول تمرین با  کمبود آن مواجه نباشید.

این مکمل غذایی و ورزشی علاوه بر آنچه که گفته شد دارای طیف وسیعی از ویتامین های مورد نیاز بدن ورزشکاران و بدنسازان است ، تا جذب بهتر همه ی مکمل های غذایی و رشد بعتر و سریع تر را برای شما به ارمغان بیاورد .

 مکمل غذایی ورزشی گلد گینر

گلد گینر 5500(Gold Gainer- 5500 G Probody) محصول بی نظیر شرکت پروبادی یک محرک آنابولیک برای افزایش سریع قدرت عضلانی و حجم عضلات است و اساسی ترین کار آن تامین ضروری ترین مواد مغذی و ساختاری لازم برای رشد مناسب سلول های عضلانی میباشد.

 کربوهیدرات های موجود در این مکمل غذایی شرکت پروبادی(pro body) از زنجیره های با طول مختلف برای تامین انرژی از ابتدا تا انتهای تمرین فراوری شده است تا از وقوع بحران انرژی جلوگیری شود و سپس سریعا پس از پایان تمرین با میزان پروتئین و آمینواسید موجود در ترکیب خود سنتز پروتئین را آغاز میکنند و متابولیسم و آنابولیسم بدن را افزایش میدهد تا افزایش قدرت و توده عضلانی رخ دهد و همچنین گلد گینر 5500 با متعادل سازی نیتروژن بدن اثرات مخرب رادیکال های  ازاد را کاهش میدهند.

 

برچسب ها: مکمل های غذایی ورزشی شرکت پرو بادی

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
0
به اشتراک بزار