پروتئین های بدنسازی

پروتئین بیف(Beef Protein Hydrolysate)

پودر پروتئین گوشت گاو نوعی مکمل غذایی پروتئین دار است که از گوشت گاو و دیگر منابع گوشت قرمزبا جداسازی چربی ها، کلسترول ها و مواد اضافه برای رشد عضلات تهیه شده است.گوشت گاو و پروتئین موجود در آن نسبت به پروتئین موجود در گوشت مرغ کم چرب‌تر است و خلوص پروتئین آن بسیار بالا تر می باشد.

ولی همان طور که می دانید پروتئین گوشت گاو و گوشت های قرمز از مدل های پروتئین سنگین و سخت هضم می باشند که این موضوع مصرف این مواد غذایی را سخت کرده است اما در مکمل های غذایی بیف ، پروتئین بصورت هیدرولیزه شده به کار برده شده است که این امر در هضم آسان این پروتئین ها کمک شایانی می کند و سرعت هضم را بالا می برد تا امکان استفاده از آن برای ورزشکاران و بدنسازان علاقه مند به پرورش اندام الی خصوص افرادی که در مصرف لاکتوز مشکل دارند هرچه آسان تر گردد.

این مکمل غذایی که از گوشت قرمز تهیه می گردد عمدتا دارای پروتئین همراه با آمینو اسید های موثر ضروری و نیمه ضروری با درصد بالا و عاری از چربی های اضافه و کلسترول می باشد . همچنین این محصول دارای مقداری ویتامین گروهA,B D, و همچنین مقدار کمی کربوهیدرات می باشد که به حفظ سلامت بدن شما کمک شایانی میکند. همچنین آمینو اسید های شاخه ای BCAA و کراتینمونوهیدرات ، برای افزایش قدرت و دستاورد های عضلانی به این مکمل غذایی اضافه شده است تا بتواند باعث رشد عضله و افزایش قدرت هرچه بیشتر در بدن شود.

موثر در عضله سازی و رشد بافت های عضلانی

قابل استفاده برای ورزشکاران دارای اضافه وزن

افزایش تولید انرژی و نیروی انقباضی در سلول های عضله

غنی از انواع آمینو اسید ها

قابلیت انابولیک

میزان ایجاد حساسیت کمتر نسبت به پروتئین های موجود در شیر

قابل استفاده برای افراد حساس به فراورده های لبنی و لاکتوز

کم چربی

بهبود طعم

بدون شکر ، لاکتوز و گلوتن

افزایش قدرت

بهترین راه برای یافتن طریقه مصرف مکمل غذایی مراجعه به پزشک متخصص، کارشناس تغذیه و یا مربی بدن سازی خود می باشد اما معمولا 2-3 پیمانه 20 گرمی در 250 تا 300 میلی لیتر آب معمولا پس از انجام تمرینات ورزشی از این نوع پروتئین توصیه می گردد. همچنین در مصرف انواع پروتئین های بیف می توانید به راهنمای استفاده قرارداده شده در بسته های این مکمل های غذایی مراجعه کنید.

استفاده از این محصول به بانوان باردار توصیه نمی گردد.

با مشورت پزشک متخصص ، دکتر تغذیه و یا مربی ورزشی مصرف گردد.

بیش از یک وعده از این محصول در روز پیشنهاد نمی گردد.

مصرف دز بالای این محصول می تواند خطر افرین باشد.

هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید.

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
0
به اشتراک بزار