4*4 های پروبادی را بشناسید

4*4 های پروبادی را بشناسید

مکمل پروبادی

کمپانی پروبادی تولیید کننده انواع مکمل های غذایی و ورزشی است که این روزها از آوازه بسیار بلندی در بین پرورشکاران برخوردار است ، میخواهیم در این مطلب دو مکمل 4*4 این کمپانی  که از فرمول های ویژه و مخصوص پروبادی و که در واقع از یک ماتریس ترکیبی و منحصر به فرد ساخته شده اند و  از پرفروش های سال 2017 بوده است معرفی کنیم.

4 × 4 TURBO (مکمل ریکاوری پروبادی)

مکمل غذایی و ورزشی 4 × 4 TURBO کمپانی پروبادی با فرومولی ویژه برای بعد از تمرینات ورزشی شما طراحی شده است تا شاهد یک ریکاوری فوق العاده قوی و موثر در بازگیری قوا باشید .
عدم ریکاوری مناسب، ظرفیت فیزیکی را کاهش می دهد و باعث خستگی و ناتوانی می گردد ، بازیابی به معنی بازسازی و بهبود است، همچنین به معنی آماده سازی بدن برای تمرین بعدی است و این امر موجب تسریع در روند رسیدن به اهداف بدنسازی شما میشود.
ین مکمل غذایی منحصر بفرد خواص بازسازی قوی، ضد کاتابولیک و آنتی اکسیدان دارد و همچنین از سیستم ایمنی پشتیبانی می کنند و تعادل آب الکترولیت را احیا می کنند.
مواد با دقت انتخاب شده این مکمل به عمیق ترین ساختار سلول های عضلانی نفوذ می کنند، در نتیجه افزایش راندمان و توان بالقوه آنابولیک بدن، و بهبود سریع پس از تمرین محیا میگردد.

ریکاوری سریع
بازگشت قوا
بالابردن راندمان بدن
دارای خواص آنتی اکسیدان
عرضه خون، اکسیژن و مواد مغذی به سلولهای عضلانی پشتیبانی می کند
تحریک و افزایش پویایی
بهبود فرآیندهای آنابولیک
اسید لاکتیک را خنثی می کند
تعادل مثبت نیتروژن ایجاد می کند
مانع از فرایندهای کاتابولیک می شود
آنابولیسم پروتئین عضله را افزایش می دهد
سیستم ایمنی را پشتیبانی می کند
تعادل آب الکترولیت را بازیابی می کند
درد عضلانی پس از تمرین را کاهش می دهد
متابولیسم چربی ها را پشتیبانی می کند

 BETA ALANINE 4*4 probody

ProBody 4 × 4 - یک فرمول است که توسط تیم کارشناسان ProBody USA طراحی شده است. همکاری مواد تشکیل دهنده کلید موفقیت این تیم طراحی می باشد، درواقع هر یک از این ترکیبات به تنهایی کار می کند و مکانیسم های فیزیولوژیکی مختلف را تحریک می کند اما با هم یک فرمول فوق العاده موثر و کارآمد با توانایی های بالا برای بهبود و بازسازی بدن پس از تمرین می سازد. 

BETA ALANINEیک ماتریس پس از تمرین  مطلوب و متعادل است که خواص قوی بازسازی، ضد کاتابولیک و آنتی اکسیدان دارد. این دو فرمول غنی شده که از سیستم ایمنی پشتیبانی می کنند و تعادل آب الکترولیت را احیا می کنند به عمیق ترین ساختار سلول های عضلانی نفوذ می کنند و موجب افزایش بازده و توانایی آنابولیک بدن بهبود سریع و آسان پس از تمرین می گردند.

سه آمینو اسید زنجیره ای (لوسین، والین و ایولولین)  که در تغذیه و مکمل های ورزشی نقش مهمی دارند و از طریق تأثیر آنها بر تولید هورمون ها، آنزیم ها و انتقال دهنده های عصبی میتوان تاثیر گذاشت سه رکن اصلی این پودر ورزشی هستند. کاهش کاتابولیسم پروتئین، کاهش خستگی درونی تمرین و سرعت بخشیدن به بهبود پس از تمرین و در کل افزایش انرژی وظایف اصلی این مکمل غذایی و ورزشی است.

 1. بهبود سریع و کامل پش از تمرین
 2. کاهش خستگی درونی تمرین
 3. عرضه خون، اکسیژن و مواد مغذی به سلولهای عضلانی پشتیبانی می کند
 4. تحریک و افزایش پویایی بهبود و فرآیندهای آنابولیک
 5. تعادل مثبت نیتروژن ایجاد می کند
 6. مانع از فرایندهای کاتابولیک می شود
 7. آنابولیسم پروتئین عضله را افزایش می دهد
 8. فرمول قوی آنتی اکسیدان
 9. سیستم ایمنی را پشتیبانی می کند
 10. تعادل آب الکترولیت را بازیابی می کند
 11. درد عضلانی پس از تمرین را کاهش می دهد
 12. متابولیسم چربی ها را پشتیبانی می کند

 

  برای آشنایی و مشاوره در ارتباط با محصولات فوق العاده کارآمد شرکت پرو بادی (PRO BODY) با سعید اردلان ۰۹۱۲۶۳۵۸۹۱۳ در ارتباط باشید

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
0
به اشتراک بزار