فیل هیث

فیلیپ جرارد هیث نام کامل برترین مرد پرورش اندام جهان در حال حاضر می باشد ، فیل متولد 18 دسامبر 1979 می باشد و در ایالت واشنگتن به دنیا آمده است و در حال حاضر در شهر دنور زندگی میکند و قهرمان مستر المپیا از سال 2011 تا سال 2017 میباشد.

فیل استعداد ورزشی خود را در تیم اول بسکتبال دبیرستان ثابت کرد که منجر به گرفتن بورسیه در تیم پایونییر دانشگاه دنوور شد.او خیلی از درس های را که در دوران ورزشکاری خود را در زمانی که بازیکن بسکتبال بود(۱۹۹۸-۲۰۰۲) آموخت، فیل در دو رشته ی آی‌تی و مدریت بازرگانی در دوران دانشگاه تحصیل کرد.

بیوگرافی فیل هیث بیاننگر این است که علاقه‌مندی فیل به تمرین و رقابت شدید باعث شد به سمت بدنسازی برود، وی تمرکز خود را از ورزش شدتی رقابتی تغییر داد و فهمید که بسکتبال نمیتواند تمام توانایی هایش را نشان دهد. فیل در اکتبر ۲۰۰۲ با استراتژی که در این راه اتخاذ کرده بود به صورت رسمی بدنسازی را آغاز کرد.


فیل هیث با قد 173 سانتی متر و وزن 111 کیلوگرم و وزن مسابقه ای 97 کیلوگرم از ورزشکاران خوش استیل حال حاضر می باشد که کمر باریک و عضلات فوق العاده پشت بازویش او را از دیگر ورزشکاران رشته پرورش اندام متمایز میکند و بیوگرافی فیل و مقامات وی بیانگر این موضوع است.
فیل هیث از ورزشکاران با اعتماد بنفس است که همیشه فیگور های خود را با خیال راحت و قدرت عجیبی اجرا میکند شاید همین امر او را یاری کرد تا در اولین سابقه حضورش در مستر المپیا جزء 10 نفر برتر قرار گیرد و به سرعت خود را به مقام قهرمانی برساند و برای 7 سال پی در پی آن را حفظ کند.

فیل هیث از منظم ترین ورزشکاران در زمینه تمرین ورزش می باشد اما هرگز وسواس و شمارش بی اندازه در کالری های دریافتی روزانه خود به خرج نمیدهد . فیل از طرفداران استیک ، ماهی ، سوشی و سفیده تخم مرغ برای عضله سازی  است و همیشه میزان پروتئین دریافتی روزانه اش بسیار بالا می باشد و برنامه ورزشی منحصر به فرد خود را دنبال میکند.

او در حال حاضر در بنیاد Make it Fit در حال تلاش برای افزایش آگاهی در مورد بیماری اوتیسم هست و از تابستان ۲۰۱۴ شرکت Gifted Nutrition که کمپانی تولید مکمل های وی هست را مدیریت میکند.فیل هیث به دلیل مصدومیت از مسابقات مستر المپیا 2019 جا ماند.

 


برخی از عناوین قهرمانی کسب شده :

 1. قهرمان سنگین وزن NPC در سال 2003-2004-2005-2006
 2. قهرمان حرفه ای کلرادو و نیویورک در سال 2006
 3. نفر پنجم آرنولد کلاسیک در سال 2007
 4. مرد آهنین IFBB در سال 2008
 5. نفر دوم آرنولد کلاسیک سال 2008-2010
 6. نفر سوم مستر المپیا سال 2008
 7. نفر پنجم مستر المپیا 2009
 8. نفر دوم مستر المپیا 2010
 9. نفر اول مستر المپیا سال 2011 تا 2017
 10. نفر دوم مستر المپیا 2018

 

 

 

 

 

  برچسب ها: قهرمانان بدنسازی , قهرمانان خارجی پرورش اندام

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار