تمرینات منظم و صبر دو اصل جدانشدنی بدنسازی

تمرینات منظم و صبر دو اصل جدانشدنی بدنسازی

دو فاکتور بسیار مهم که باعث رشد عضلات میشود مرینات منظم و صبر است که متاسفانه بسیار نایاب و کمیاب شده در حالی که همین دو فاکتور مهم می تواند شما را به نتیجه دلخواهتان برساند مخصوصا اگر تغیه سالم و مناسب اصل جدانشدنی پرورش اندام به این دو فاکتور افزوده شود.
 
عضله نیاز به "زمان" دارد تا ساخته شود، مصرف استروئیدها چیزی جز احتباس آب و املاح در پی نخواهد داشت که بعد از اتمام دوره ماندگار نبوده و بسیار ساده توسط ادرار دفع میگردد.
ممکن است با سه تا مکمل خوردن و دو تا استروئید مصرف کردن , چند کیلو وزن و سایز بدست بیاید ولی بیش از هفتاد/هشتاد درصد این حجم بعد از اینکه دوره تمام شود از بین میرود و فرد مجبور است دوباره دوره جدیدی شروع کند و همین چرخه تا انتها ادامه دارد.
ورزشکار بعد از دو سال تمرین و کلی هزینه های گزاف به تغییراتی میرسد که اگر استروئید مصرف نمیکرد هم بهمان نتایج در طی این دو سال میرسید . یعنی این وسط فقط الکی استروئید مصرف شده و هزینه اضافی کرده و کلی مشکلات مختلف داخلی و خارجی گریبان گیرش شده است .
 
اگر ورزشکار از روز اول در مسیر درست گام بردارد خیلی سریع تر ، با کیفیت تر و با هزینه بسیار بسیار کمتر میتواند بدن خیلی بهتری بسازد.مشکل اکثر  ورزشکاران_مبتدی و حتی پیشرفته (مسابقه ای)  اینست که فکر میکنند ورزش بدنسازی یعنی مکمل و استروئید ... نمیدانند که برای عضله سازی نیاز به پروتئین غذایی (انواع گوشت) است که با ورزش و تمیرنات منظم میتواند از آن یک استروئید با کارکرد دائمی بسازد.
 
در نظر داشته باشید بدنساز شدن امری نیست که یک شبه و یا یک ماه به آن دست یابیذ، بلکه نیازمند صبر و پشتکار فراوان میباشد باید ممارست و سختی ناپذیری را برای رسیدن به این هدف مهم و زیبا چاشنی کار کنید چرا که بدون صبر هرگز یک بدن ورزیده نخواهید داشت .اگر زندگی نامه چند پرورش کار حرفه ای و نامدار  را بخوانید خواهی دریافت که وجه مشترک همه ی آنها صبر و استمرار در تمرین است هیچ پرورش کار موفقی یک شبه و طی زمان کوتاه به آنچه که به آن رسیده است دست نیافته است بلکه قهرمان شدن و مطرح شدن در دنیای بدنسازی نیازمند زمان است.
اگر هدف شما بدنساز شدن و پرورش اندام است بیایید از امروز این دو کلمه مهم را به خاطر بسپارید و با سرلوحه قرار دادن آن در امورتان به سر منزل مقصود برسید و آن دو کلمه چیزی نیست به جز تمیرینات منظم و صبر
 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
0
به اشتراک بزار