همه چیز در مورد مکمل ها

4*4 های پروبادی را بشناسید

مکمل پروبادی

کمپانی پروبادی تولیید کننده انواع مکمل های غذایی و ورزشی است که این روزها از آوازه بسیار بلندی در بین پرورشکاران برخوردار است ، میخواهیم در این مطلب دو مکمل 4*4 این کمپانی  که از فرمول های ویژه و مخصوص پروبادی و که در واقع از یک ماتریس ترکیبی و منحصر به فرد ساخته شده اند و  از پرفروش های سال 2017 بوده است معرفی کنیم.

ادامه مطلب

BETA ALANINE 4*4 probody

ProBody 4 × 4 - یک فرمول است که توسط تیم کارشناسان ProBody USA طراحی شده است. همکاری مواد تشکیل دهنده کلید موفقیت این تیم طراحی می باشد، درواقع هر یک از این ترکیبات به تنهایی کار می کند و مکانیسم های فیزیولوژیکی مختلف را تحریک می کند اما با هم یک فرمول فوق العاده موثر و کارآمد با توانایی های بالا برای بهبود و بازسازی بدن پس از تمرین می سازkد. 

ادامه مطلب

با پودر های وی پروبادی درخشان باشید

BETTER WHEY

  ترکیبی از پروتئین وی ایزوله(WHEY PROTEIN ISOLATE) و پروتئین وی کنسانتره(WHEY PROTEIN CONCENTRATE ) است که با حفظ تمامی خاصیت های آب پنیر تولید گشته است. این مکمل غذایی شامل اسیدهای آمینه ضروری برای بازیابی پس از تمرین و فعال کردن فرآیندهای رشد آنابولیک است. آنها به عنوان یک نوع از بلوک های ساختمانی عمل می کنند که عضلات قوی، سخت و بدون چربی را تشکیل می دهند.

ادامه مطلب

پروتئین وی 80 (Anabolic Whey 80)

پروتئین وی 80 (Anabolic Whey 80)

bcaa ، Amino Tech Complex و پروتئین هریک به تنهایی خواص بسیار زیادی برای بدنسازی و پرورش عضله دارند اما ترکسب این ها تحت فرمول خاصی یک مکمل عضله ساز فوقالعاده کارآمد می سازد، کمپانی پروبادی با ترکیب این سه مواد مکمل غذایی و ورزشی پروتئین وی 80 (Anabolic Whey 80 ) به بازار عرضه نموده است.

ادامه مطلب

0
به اشتراک بزار