مکمل های غذایی و ورزشی

چربی سوز بدنسازی پروبادی

چربی سوز بدنسازی پروبادی

L-CARNI 3000 ال- کارنتین شرکت پروبادی یک مکمل لاغر کننده مدرن میباشد که فرایند سوزاندن چربی را تسریع می کند و همزمان با آن برای بدن تولید انرژی به میزان بالایی میکند.

شما برای به حداکثر رساندن چربی سوزی به مکملی نیاز دارید که مستقیما به جایی که چربی در آن ذخیره شده برود و آنرا آزاد کند، بطوریکه این چربی بتواند از طریق جریان خون به عضلات و سایر بافت‌های بدن که در آنجا بعنوان سوخت استفاده خواهد شد برود. همچنین باید مطمئن شوید که چربی به سیستمی برده می‌شود که آنرا می‌سوزاند، یعنی میتوکندری سلول. ترکیب این دو مکمل، به هر دوی این موارد کمک می‌کند.

ال-کارنتین اسید های چرب وسلول های چربی را که برای مدت طولانی در بدن شما انباشته شده اند را به میتوکندری حمل می نماید و این سلول های چربی در میتوکندری سوخته و تبدیل به انرژی مفید میگردند ، انرژی آزاد شده در این فرآیند موجب افزایش توان ورزشی میگردد.مصرف این مکمل قبل از تمرین ورزشی باعث افزایش متابولیسم چربی می گردد و اکسیداسیون اسید های چرب به میزان 70٪ افزایش می دهد.

ال کارنیتین یک آمینو اسید غیر ضروری بوده ، بدین معنی که به صورت طبیعی در بدن انسان تولید می شود. کار اصلی ال کارنیتین در بدنسازی کمک به بدن در تولید انرژی است و نقش اساسی در حرکت عضلات ، عملکرد طبیعی مغز و قلب دارد. ال کارنیتین مسئول انتقال اسیدهای چرب به سلول های میتوکندری ( جایی که انرژی تولید می شود ) است. تقریبا 98% ال کارنیتین ذخیره شده ، در عضلات یافت می شود و تنها مقدار بسیار کمی در کبد و خون وجود دارد. در برخی موارد ال کارنیتین به صورت شرطی ضروری است ، بدین معنا که بدن به مقدار کافی این ترکیب را تولید نمی کند.

این مکمل غذایی چربی های اضافه شما را از بین میبرد و شما را برای رسیدن به یک اندام ایده آل عضلانی و بدون چربی یاری میکند تا جایی که نتاج آن باعث شگفتی شما خواهد شد، این مکملا معجزه اسا در کنار ورزش ،برنامه تمرینی  کارآمد و تغذیه مناسب و اصولی میتواند شما به هدفتان برساند.

 

یک وعده (3 گرم) با 150 میلی لیتر آب بلافاصله پس از مخلوط شدن مصرف نمایید.

. روز تمرین:یک وعده 30 دقیقه قبل تمرین

روزهای بدون تمرین: صبح روزانه 1 وعده مصرف شود.

این مکمل غذایی با 3 طعم لیمو ، پرتغال و توت فرنگی همراه بلوبری توسط کمپانی پروبادی تولید میگردد.

 

  برای آشنایی و مشاوره در ارتباط با محصولات فوق العاده کارآمد شرکت پرو بادی (PRO BODY) با سعید اردلان ۰۹۱۲۶۳۵۸۹۱۳ در ارتباط باشید  

 

  برچسب ها: مکمل های غذایی ورزشی شرکت پرو بادی

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار