دانستنیها

برنامه کات سینه و زیربغل

برنامه کات سینه و زیربغل

 

همه ی ورزشکاران بخصوص بدنسازان علاقه به داشتن سینه هایی زیبا خطی هستند ، بدست آوردن همچین عضلات سینه ای مستلزم تلاش و تمرین با حداکثر توان و تمرکز است ،تمرینات سینه به 2 نوع حجمی و خطی (فیتنس یا کات) تقسیم می شوند، تمرینات حجمی برای افزایش حجم عضله و تمرینات خطی (فیتنس) برای نشان داده شدن و جلوه عضلات در بدن طراحی شده اند.

ادامه مطلب

کات عضلات

عموماً مرحله ­ی کات کردن عضلات، یکی از مراحل کم طرفدار پرورش اندام است. کات کردن به معنای کم کردن خوراک و تلاش برای از بین بردن چربی­های بدن می­باشد. اکثر افراد سعی می­کنند که مرحله کات کردن را با تجربه کردن الگوها و برنامه­ های غذایی متفاوت پیش ببرند.

ادامه مطلب

علل خستگی در حین ورزش

متخصصان می‌گویند اگر در حین انجام فعالیت‌های ورزشی روزانه احساس می‌کنید فشار بسیار زیادی به بدنتان وارد می‌شود، زود خسته شده‌اید، یا اصطلاحاً کم آورده‌اید و دیگر به این راحتی‌ها نمی‌توانید به ورزش ادامه دهید، پای عامل یا عوامل دیگری در میان است که احتمالا خودتان از آن‌ها بی‌خبرید.

ادامه مطلب

درمان گودی کمر

زمانی که گودی کمر شما از حالت طبیعی خارج شده۰ و لگن تان بیش از حد طبیعی جلو بیاید، می گویند که دچار عارضه گودی کمر شده اید. همین بد نشستن های طولانی مدت پشت کامپیوتر و خم کردن سر داخل گوشی کافی است تا این مشکل به سراغ تان بیاید. البته ورزش نکردن و عضلات ضعیف می تواند وخامت این عارضه را بیشتر کند.

ادامه مطلب

کالری و پروتئین سینه مرغ

کالری و پروتئین سینه مرغ

سینه مرغ منبع خوبی از پروتئین هستند و کم چرب و کم سدیم هستند. سینه مرغ دارای صفر گرم کربوهیدرات است، بنابراین آنها غذای کم کربوهیدرات هستند. از آنجا که سینه مرغ بسیار متنوع هستند، آنها می توانند به رژیم غذایی سالم تبدیل شوند.

ادامه مطلب

ویتامین هایی که سوخت و ساز شما را افزایش میدهند

ویتامین هایی که سوخت و ساز شما را افزایش میدهند

در یک متابولیسم سریع، کالری‌ها بسیار سریع‌تر از یک متابولیسم آرام‌تر سوزانده می‌شوند و همین امر باعث می‌شود تا احتمال اضافه وزن در فرد کاهش یابد. متابولیسم یک فرد به طور طبیعی در طول زمان با افزایش سن او کندتر می‌شود.برخی ویتامین‌ها و مواد معدنی می‌توانند بر روی متابولیسم بدن تاثیر بگذارند. در حالی که مکمل‌ها نیز می‌توانند کمک کننده باشند، اما غذاها بهترین منابع ویتامین‌ها و مواد معدنی هستند.

ادامه مطلب

همه چیز درباره دوچرخه ثابت

دوچرخه های ثابت یکی از بهترین تجهیزات ورزشی جهت لاغری، تناسب اندام و خوش فرم شدن پاها هستند. آن ها فضای کمی را داخل خانه اشغال می کنند و برای استفاده همه اعضای خانواده عالی و بدون خطر هستند. آن ها همچنین وسیله تفریحی مناسبی نیز هستند که باعث ایجاد شادی و سر زدنگی در همه افراد می شود.

ادامه مطلب

همه چیز درباره الپتیکال (اسکی فضایی)

الپتیکال ها ( اسکی فضایی) دستگاهی است که این روزها معنمولا در باشگاه های ورزشی به چشم میخورد و حتی علاقه زیادی در بین کاربران این دستگاه برای خرید آن و نگهداری در منزل دیده میشود ، بهتر است  با این دستگاه ورزشی بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

0
به اشتراک بزار