دانستنیها

غذاهایی که استرس را کاهش میدهد

غذاهایی که استرس را کاهش میدهد

استرس به این معناست که تمام بدن به همراه مغز برای مقابله با یک تهدید بسیج می­شوند. برای اینکه بتوان فرار کرد یا از خود دفاع نمود ضربان قلب افزایش می­یابد و سوخت وساز بدن تغییر می­کند به گونه ای که عضله­ها از انرژی سهل الوصولی برخوردار می­شوند. وقتی مغز کاملا بر روی وضعیت تهدید آمیز متمرکز می­شود تا از آن اجتناب کند حواس پنجگانه انسان جمع می­شود.

ادامه مطلب

خواص شگفت انگیز زیتون

خواص شگفت انگیز زیتون

درخت زیتون خاص نواحی آب و هوایی مدیترانه ای یا شبه مدیترانه ای می باشد و با کیفیت ترین زیتون دنیا در فاسطین، لبنان و ایتالیا به دست می آیددر ایران منطقه طارم در زنجان، رودبار و منجیل در گیلان و استان فارس زیتون برداشت می شود و از ان فرآورده ها از قبیل روغن زیتون، زیتون پرورده، زیتون شکسته به دست می آید.

ادامه مطلب

اهمیت ریکاوری در بدنسازی

اهمیت ریکاوری در بدنسازی

هر بار که شما تمرین می کنید در واقع شما بدن خود را تحت فشار و استرس بسیار بالایی قرار می دهید. شما به فیبرهای عضلانی خود آسیب می زنید و بدن را از ذخایر گلیکوژن خالی می کنید و ضربان قلب خود را بالا می برید.

ادامه مطلب

حرکات تسکین دهنده درد شانه

 حرکات تسکین دهنده درد شانه

بسیاری از افراد هستند که از دردهای خود شاکی هستند و مدام از این دکتر به آن دکتر می روند تا راه حلی برای کاهش درد خود پیدا نماید، اما غافل از اینکه بسیاری از این دردها را می توان به راحتی آب خوردن با انجام چند حرکت ورزشی درمان نمود.

ادامه مطلب

برنامه مخصوص پا فیل هیث

فیل هیث با قد 173 سانتی متر و وزن 111 کیلوگرم و وزن مسابقه ای 97 کیلوگرم از ورزشکاران خوش استیل حال حاضر می باشد که کمر باریک و عضلات فوق العاده پشت بازویش او را از دیگر ورزشکاران رشته پرورش اندام متمایز میکند.

ادامه مطلب

جلوگیری از استرس

در زندگی های امروزی استرس گربان گیر بسیاری از ما ها است، استرس دغدغه های کاری، مشکلات مالی، کمبود زمان و .... بر کیفیت سلامت بسیاری از مردم تاثیر گذاشته است و بیماری های زیادی همچون فشارخون، مشکلات گوارشی، بیماری های قلب و عروق و ... به همراه دارد.

ادامه مطلب

برای بدنساز شدن سرسخت باشید

برای بدنساز شدن سرسخت باشیدلزوم نظم پشتکار و سرسختی و استمرار برای بدنسازی و پرورش اندام حرفه ای

یکی از مهمترین ارکان پیشرفت  در ورزش پرورش اندام ، تمرینات منظم و با ثبات است که متاسفانه بسیار کمیاب شده، ثبات در تمرینات و انگیزه و پشتکار عواملی است که شما را به موفقیت میرساند بدون این ارکان هرگز نمیتوانید بدن خود را پرورش دهید.

ادامه مطلب

0
به اشتراک بزار