مکمل های غذایی و ورزشی

گلد گلوتامین GOLD GLUTA BASE 

GOLD GLUTA BASE  بدن را با دوزهای زیاد نیتروژن  تغذیه می نماید تا  کاتابولیسم عضلانی محدود شود. این امر مانع از فعالیت پس از تمرین هورمون های  کاتابولیک به ویژه کورتیزول میگردد و همچنین فعالیت آنزیم های مسئول تخریب پروتئین را مخدل میکند.

در تولید این مکمل غذایی و ورزشی از سدیم گلوتاتیون  یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان ها  برای حفظ ساختارهای سلولی در مقابل اثرات مخرب رادیکال های اکسیژن استفاده شده است. این مکمل یکی از قدرتمند ترین ضد کاتابولیک ها است که مانع از تجزیه پروتئین ها می شود و این باعث می شود تا بیش از 60٪ از تمام اسیدهای آمینه موجود در عضلات اسکلتی در طول تمرین بافی بمانند و عرضه عضلانی این اسید آمینه به دلیل مصرف انرژی شدید کاهش نیابد.

L-Glutamine  یک اسید امینه غیر ضروری در بدن می باشد و فراوان ترین و موثر ترین اسید آمینه موجود در خون است. گلوتامین با ذخیره ی آب در عضلات مراحل سنتز پروتئین و رشد عضلانی به ارمغان می آورد. در صورتی که مقادیر گلوتامین در بدن کاهش یابد تعادل آب و حفظ آن در عضلات با مشکل مواجه می گردد و همچنین باعث از دست رفتن حجم عضلات میشود لذا برای ورزشکاران بخصوص پرورش کاران مصرف آن بسیار ضروری میباشد.

حاوی 100 درصد ال-گلوتامین در هر وعده

 1. توقف کاتابولیسم
 2. حفظ بافت عضلانی
 3. سیستم ایمنی را تقویت می کند
 4. کمک به بازسازی و ذخیره سازی گلیکوژن عضلات
 5. سرعت بخشیدن به ریکاوری
 6. کمک به عدم تحلیل رفتن عضلات
 7. دارای انتی اکسیدان و ضد سرطان

تمرین روز: 2 بار در روز - 15 دقیقه قبل از تمرین و بلافاصله بعد از تمرین، روزهای بدون تمرین: 2 بار در روز - صبح و هنگام خواب.

 1. بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید.
 2. خانم های باردار از مصرف این مکمل غذایی خودداری کنند.
 3. هشدار های روی جلد را مطالعه نمایید.
 4. در صورت بروز هرگونه حساسیت فورا به پزشک مراجعه نمایید.
 5. دور از نور خورشید نگهداری شود.

برای آشنایی و مشاوره در ارتباط با محصولات فوق العاده کارآمد شرکت پرو بادی (PRO BODY) با سعید اردلان ۰۹۱۲۶۳۵۸۹۱۳ در ارتباط باشید  

برچسب ها: مکمل های غذایی ورزشی شرکت پرو بادی

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
0
به اشتراک بزار