مکمل های غذایی و ورزشی

مکمل غذایی Xtreme Size Up

مکمل غذاییSize up  یک مکمل فوق العاده می باشد که در حین افزایش وزن به افزایش حجم و قدرت عضلات نیز کمک میکند، این محصول که از گرد همایی پروتئین و کراتین و گلوتامین تهیه می گردد برای افزایش انرژی در حین تمرینات و ریکاوری عضلات پس از تمرین طراحی گردیده است تا بتواند بیش ترین و بهترین کمک را در رسیدن شما به بدنی ایده آل داشته باشد.

این مکمل غذایی به کمک آن دسته از ورزشکاران پرورش اندام می آید که به دنبال افزایش وزن به همراه افزایش توده های عضلانی بدن توام با هم میباشند، چرا که این محصول با گرد همایی پروتئین و کراتین انرژی و سوخت لازم برای عضله سازی را فراهم می آورد و با ویتامین ها و مواد معدنی که  همراه خود دارد آزاد سازی  پروتئین ها را به منظور حجیم سازی عضلات به حداکثر خود می رساند.

این مکمل غذایی حاوی 600 کالری در هروعده می باشد و دارای 59 گرم پروتئین ،80 گرم کربوهیدرات ، 3 گرم کراتین ، 3 گرم گلوتامین و مملوء از انواع ویتامین ها و مواد معدنی است که به شرح ذیل می باشد.
60mg :Cویتامین 

45IU: Eویتامین
40mcg :Kویتامین
1.2Mg :B6ویتامین 
3mcg :B12ویتامین
240IU: Dویتامین
1230mgکلسیم:
1170mg :فسفر
110
mgمنیزیم
6
mgزینک
28
mcg: سلیم
1
mg: منگنز 
370
mg: سدیم

1750mg: پتاسیم

افزایش انرژی

افزایش قدرت و حجم ماهیچه ها

افزایش وزن

عضله سازی و تاثیر مستقیم در حجیم سازی عضلات

ریکاوری عضلات پس از تمرین

مقدار 4 پیمانه معادل 167 گرم از این محصول را روزانه در300 میلی لیتر  آب حل نمایید و میل کنید و یا جهت جذب کالری بیشتر به جای آب می توانید از شیر استفاده نمایید.

غیر قابل استفاده برای بانوان باردار و شیر ده

بیماران کلیوی از مصرف این محصول خودداری کنند

در صورت بروز هرگونه حساسیت به پزشک مراجعه شود

هشدار های روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید

این مکمل غذایی تولید کمپانی به نام MET-RX می باشد که با طعم شکلات عرضه می گردد. برای خرید این محصول و کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام سعید اردلان سر بزنید.

 

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار