ورزش TRX

trx

Trx از جمله ورزش های توسعه یافته می باشد که از سنگینی وزنه ها و دمبل ها به دور می باشد. این ورزش نوین که نام آن مخفف Total Body Resistance Exercise میباشد ورزش است بر پایه وزن بدن و حفظ تعادل که توسط بندهای کششی آویزان شده از سقف و یا دیوار به انجام می رسد.

 

در این سیستم تمرینی همه ی عضلات شما حتی ریز ترین آنها با شدت هرچه بیشتر تحت تاثیر قرار می گیرد و استقامت آنها افزایش پیدا می کند و موجب مصرف انرژی و کالری بیشتر می شود.

برای انجام این ورزش شما نیاز چندانی به وسایل ورزش گوناگون و سنگین ندارید، لذا شما می توانید در کمترین جای ممکن و با حداقل امکانات به متنوع ترین حرکات ورزشی مفید بپردازید . تنها وسیله ورزش مورد استفاده TRX یک طناب یا بند کششی استاندارد TRX می باشد که میتواند وزن افراد تا 200 کیلو گرم را تحمل کند.

این ورزش بر پایه وزن بدن طراحی شده است که به وسیله بند های کششی بدن را به حالت معلق در می آورد از این رو انجام حرکات ورزشی در هر قسمت از بدن از جمله پا ، دست ، شکم و ... نه تنها بر روی عضله مورد نظر تاثیر می گذارد بلکه به دلیل معلق بودن بدن ، کشش جاذبه و تلاش برای حفظ تعادل کلیه عضلات بدن را در گیر می کند و می تواند نتایج مطلوب تری را در زمینه پرورش عضلات و کم کردن وزن به شما بدهد.

با توجه به آنچه که در بالا گفته شد ورزش TRX یک ورزش نوین و کار آمد می باشد که امروزه به ورزش شناخته شده در جهان تبدیل شده است و می تواند شما را در بالا بردن استقامت بدن ، پرورش اندام ، تناسب اندام ،عضله سازی ، کاهش وزن و از همه مهم تر حفظ سلامتی یاری کند.

پذیرش کاروز در زمینه رشته ورزشی TRX بانوان توسط تیم ما انجام می گردد برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه این دوره ورزشی  با تلگرام زیر در ارتباط باشید.

پذیرش کارورز برای TRX بانوان

 

  برچسب ها: بدنسازی, پرورش اندام, تمرین بدنسازی

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار