حرکات ورزشی مناسب برای آب کردن چربی های پهلو

حرکات ورزشی مناسب برای آب کردن چربی های پهلو

حرکات ورزشی مناسب برای آب کردن چربی های پهلو

شما میتوانید چربی پهلو های خود با انجام بیست دقیقه ورزش درخانه آب کنید و برای همیشه از شر آنها خلاص شوید ، ما به شما بهترین حرکات ورزشی برای آب کردن چربی پهلو ها را معرفی میکنیم.

 

کرانچ


توپ را به همه جای بدن خود ببرید از چپ به راست و عقب و در این حال شکل V بدن را حفظ کنید. این حرکت را در 3 ست و در هر ست 15 مرتبه انجام دهید. 3 تا 4 روز در هفته.

آب کردن چربی های شکم و پهلو،آب کردن شکم

کرانچ کراس پای مورب

به پشت دراز بکشید و پاهای خود را به حالت کشیده روی زمین قرار دهید. نیم تنه را ثابت نگه دارید باسن را کمی بلند کنید و مقداری به سمت راست ببرید. دوباره پایین بروید و پاها را بکشید. پای چپ را خم کنید و روی پای راست قرار دهید. کف پای چپ را در نزدیکی خارج زانوی راست روی زمین قرار دهید. به حالت کرانچ ( مانند تصویر ) بالا بیایید و دوباره برگردید. 50 مرتبه انجام دهید سپس جای پاها را عوض کنید و دوباره تکرار کنید.

Image result for ‫کرانچ کراس پای مورب‬‎

آب کردن چربی پهلو با تمرین ساید پلانک

یکی از مناسبترین تمرینات ورزشی برای کاهش سایز کمر و آب کردن چربی های پهلو حرکت ستاره دریایی است. برای انجام این حرکت به شکلی که بتوانید تعادل بدن را حفظ کنید با قرار گرفتن روی یک پهلو بدن را روی یک دست و پا نگهدارید و سپس طبق تصویر پا را بلند کرده و با دست انگشتان پا را نگهدارید. این تمرین را 15 مرتب برای هر طرف تکرار کنید.

 

ساید پلانک Side Plank از بهترین تمرینات سیکس پک شکم است و به طور کلی عضلات میانی بدن را ورزیده خواهد کرد

چرخش با توپ پزشکی

در حالت نشسته، شبیه به حرکت دراز نشست بر روی زمین بشینید.با هر دو دستتان توپ ورزشی را نگه دارید و دست هایتان را در جلوی خودتان دراز کنید.با حرکتی شدید و پرانرژی، بدنتان را به یک سمت بچرخانید و سپس به حالت اولیه برگردید.سپس این حرکت را برای سمت دیگر بدنتان نیز انجام دهید.

آموزش کامل تمرین چرخش با توپ پزشکی Medicine Ball Russian Twist

 

منحنی معکوس

روی زمین دراز بکشید و دست هایتان را کنارتان بگذارید.پاها را بالا ببرید و یک زاویه 90 درجه نسبت به زمین بسازید.با پاهایتان به شکم فشار آورده و پاهایتان را تا زاویه 45 درجه پایین بیاورید و سپس در موقعیت نخست قرار گیرید.

ورزش های مخصوص کوچک کردن شکم

   

   

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار