تمرین بدنسازی جهت پرورش عضلات پا + ویدیو

تمرین بدنسازی جهت پرورش عضلات پا + ویدیو

انجام تمرینات بدنسازی پا به علت تحمل وزن بدن  توسط پاها همیشه با سختی خاصی همراه می باشد، اما اگر هدف شما داشتن پاهایی خوش فرم و بدنی متعادل و پرورش یافته است سعی کنید تمرینات مخصوص پا را به درستی و مکرر انجام دهید.

 

اگر هدف شما از تمرینان بر روی عضلات پا تفکیک و یا حجیم کردن باشد چند تمین اصولی و مفید به شما توصیه میگردد:

1-پشت پاماشین خوابیده

پشت پاماشین خوابیده یک حرکت بدنسازی فوق العاده که تاثیر بسیار زیادی بر روی عضلات پشت پا شما خواهد گذاشت با این حرکت میتوانید عضلات قسمت ران را تحت تاثیر تفکیک و حجیم شدن قرار دهید.آموزش حرکت پشت پاماشین خوابیده در فیلم آموزشی ذیل موجود می باشد.

2-اسکات هالتر

حرکتی بسیار موثر که باید در نحوه انجام آن بسیار دقت کنید تا باعث آسیب رساندن به کمر خود نشوید ، اسکات هالتر  عضلات دو سر ران و پشت پای شما را تحت تاثیر قرار می دهد و به شدت به افزایش قدرت عضلات پا منجر می شود.فیلم آموزشی  حرکت اسکات هالتر را در ویدیو زیر دنبال کنید.

3-لانگزتناوبی

لانگز یک حرکت محبوب بدنسازی میباشد که به شیوه های متاوت انجام می شود ، لانگز متفاوتی همراه با دمبل یک حرکت فوق العاده برای کشانه های ران و سفت کردن ماهیچه های کناری ران به سمت داخل میباشد که معمولا از نرمی خاصی برخوردار است همچنین این حرکت عضلات ساق پای شما را تقویت میکند و به تفکیک عضلات ران می پردازد. فیلم آموزشی این حرکت را در ویدیو زیر دنبال کنید.

 
 

  برچسب ها: برنامه های تمرینی حرفه ای پرورش اندام, تمرین بدنسازی , برنامه بدنسازی

  نظرات (1)

  1. نگار

  چقدر باحال تمرین میکنه

    پیوست ها
   
  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار