تمرینات کات کردن عضلات جلوبازو

تمرینات کات کردن عضلات جلوبازو

تمرینات کات کردن عضلات جلوبازو

حجیم کردن عضلاتو سپس کات کردن آنها هدف اصلی بدنسازی و پرورش اندام است، اگر شما در مرحله کات کردن هستید و در واقع از پس حجیم کردن و عضلانی کردن باروها و بدنتان به خوبی بر آمده اید پس باید برنامه بدنسازی خود را متناسب با مرحله ای که در آن قرار دارید تغییر دهید.

به طور کلی اگر هدف شما تفکیک عضلانی است، در این دوره وزنه‌های سبک، حرکات تک‌عضله ای و کاهش استراحت بین ست‌ها مهم‌ترین فاکتورها هستند. در این دوره که تکرارهای بالا بسیار مهم هستند، اسیدهای چرب به عنوان منبع سوختی عمل می‌کنند و سوزاندن چربی‌های زیر پوستی که عامل اصلی پوشانده شدن عضلات هستند یک اصل مهم به شمار میرود.از آنجایی که هدف در این دوران نمایان کردن عضلات است، باید نسبت به کالری دریافتی، چربی و کالری بیشتری سوزانده شود. در نتیجه ورزش‌های هوازی در این دوره نقش به سزایی دارند.

با توجه به آنچه که گفته شد اگر بازوهای شما به میزان دلخواتان حجم پیدا کرده اند باید برنامه  ورزشی و تغذیه ای خود را تغییر دهید و 3 اصل 1-تمرینات هوازی  2- کم کردن کربوهیدرات از برنامه غذایی  3- تغییر برنامه تمرینی از حجمی به کات با افزایش تعداد تکرار و کاهش وزنه ها برای رسیدن به کات عضلات در دستور کار قراردهید.

 

 تمرینات کات کردن عضلات جلوبازو

 جلو بازوسیم کش+لاری هالتر 15×4
 جلو بازو چکشی+سیم کش تک دست 20×4
 جلو بازو لاری سیم کش+سیم کش فیگوری 20×4
 هالتر دست جمع نیمه 15×4
 

  برچسب ها: تنظیم برنامه تمرینی پرورش اندام, برنامه بدنسازی

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار