انتخاب برندی مطمئن برای مکمل غذایی و ورزشی

انتخاب برندی مطمئن برای مکمل غذایی و ورزشی

با توجه به تنوع زیادی که این روزها در عرصه تولید مکمل غذایی و ورزشی وجود دارد انتخاب یک برند برای ورزشکاران سخت شده است و مدام در حال تعویض برند مکمل های خود میباشند. اینکه چرا بندی را انتخاب کنیم و آن را برتر از سایر برند ها بدانیم سوالی هست که ذهن بسیاری از اهالی ورزش را به خود مشغول کرده است.

 کدام مارک سالم تر است ؟

 کدام مارک پر فروش تر است ؟

 مارک مورد استفاده ورزشکاران معروف چیست؟

 کدام مارک تقلبی نمی باشد؟

 کدام مارک صرفه اقتصادی دارد؟

همه ی این سوالات در ذهن یک خریدار پروتئین و مکمل نقش میبنند، پیدا کردن جوابی برای این سوالات کار دشوار و وقت گیری  است برای همین اغلب ما به گفته فروشندگان مکمل اطمینان میکنیم و مارک مورد تایید آنها را میخریم غافل از اینکه اغلب فروشندگان به دنبال مارکی با سوددهی بالاتر و بیشتر هستند وپس بهتر است کمی اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببیرید.

چند فاکتور مهم در انتخاب یک مارمک مکمل غذایی اهمیت دارد که با هم با آنها نگاهی می اندازیم :

شناسنامه و تاریخچه برند

اکثر برند های معروف داری تاریخچه و شناسنامه هستند و این امر تنها با یک سرچ کوچک در اینترنت قابل رویت و فهمیدن است . اگر برند شما دارای اصالت باشد عموما یک سایت اینترنتی در اختیار مشتریان می گذارد که در این سایت اطلاعات کارخانه خود از جمله ادرس ، شماره تلفن، سال تاسیس، محصولات ، میزان تولید روزانه و سالیانه ، گواینامه و استاندارد های اخذ شده درج شده است.

برچسب شناسنامه کالا بر روی بسته کالا

روی قوطی مکمل های غذایی باید یک بر چسب که حاوی اطلاعات کامل کالا است درج شود در این برچسب مواد اولیه ساخت ، نحویه مصرف ، میزان کالری و .. باید عنوان گردد اگر مکمل مورد نظر حاوی این برچسب نباشد و یا این برچسب حاوی اطلاعات کافی و یا مغایر با محتوی کالا باشد شما باید از خرید این مکمل منصرف شوید.

تنوع کالا

دقت کنید کمپانی که از آن خرید میکنید دارای تنوع زیادی در محصولات باشد و تنها تولید کننده یک یا دو نوع مکمل خاص نباشد زیرا یک تولید کننده قهار و با تجربه عموما دارای توانایی تولید چندین مدل از مکمل های غذایی متناسب با انواع نیاز های ورزشکاران است.

تولید مکمل به روز و نوین

قطعا کمپانی های در بازار موفق هستند که همیشه خود را به روز نگه میدارند و همیشه از تکنولوژی ها و دانش های نوین و به روز در ساخت مکمل های غذایی خود بهره میبرند ، دقت کنید کمپانی ارزش انتخاب را دارد که سعی میکند خود را ارتقا دهد و متناسب با نیاز روز دنیا تولیدات داشته باشد نه کمپانی هایی که شیوه قدیمی خود را حفظ کرده اند و هنوز پروتئین وی با همین فورمول و خاصیت سال های پیش تولید میکنند این روز ها توانایی تولید مکمل با چندین مزایای همزمان و بیشترین خلوص مورد توجه کاربران و ورزشکاران مکمل غذایی و ورزشی است.

پلمب بودن کالا

دقت کنید مکمل غذایی شما باید پلمپ باشد و قبلا از آن هیچ گونه استفاده نشده باشد.

شفافیت و یک دستی کلا

دقیت کنید پودر مکمل مورد نظرتون کاملا شفاف و یک دست بدون مواد خارجی اضافی باشد.

 

طبق بررسی های انجام شده توسط تیم تخصصی ما برند پروبادی یکی از شاخص ترین برند های حال حاضر دنیای مکمل ها میباشد که نمایندگی آن توسط سعید اردلان اخذ شده است برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگرید.

 

 

 

   

   

   

   

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار