حلقه هلاهوپ برای آب کردن چربی شکم و پهلو

حلقه هلاهوپ برای آب کردن چربی شکم و پهلو

امروزه حلقه زدن با حلقه های لاغری وزن‌دار یا هولاهوپ‌های وزن‌دار به یکی از ورزش‌های همه‌گیر در بین اقشار مختلف جامعه تبدیل شده است. خانم‌هایی که فرصت انجام ورزش روزانه را در بیرون از منزل ندارند، کار با حلقه های لاغری را بسیار مفید، کارآمد و مقرون به صرفه یافته‌اند. اگر شما نیز می‌خواهید برای لاغری شکم و پهلوهایتان حلقه زدن با حلقه های لاغری وزن دار را آغاز کنید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از شروع این ورزش موثر و جذاب، نکات زیر را در نظر بگیرید.

حلقه زدن ورزشی مناسب برای از بین بردن چربی های شکم  می باشد این ورزش برای قلب نیز مفید است .اگر چربی های شکمتان به سختی آب می شوند این ورزش مناسب ترین روش برای آب کردن آنها است .این ورزش نه تنها شکم بلکه سی عضله دیگر در بدن را نیز درگیر می کند عضله هایی همچون باسن ،شکم ،مایل شکمی،کمر ،ران ها،اندامهای فوقانی وهمچنین تحتانی را نیز در گیر می کند.

دو نوع حلقه هلاهوپ داریم یک نوع وزنی است که برای ورزشکاران حرفه ای مناسب است .نوع دیگر حلقه ساده است که برای افراد معمولی مناسب است .

قطر هلاهوپ مخصوص کودکان 70 سانتی متر و هلاهوپ بزرگسالان 100 سانتی متر می باشد .نوعی از این حلقها وجود دارد که مانند پازل به هم وصل می شوند و می توان بر اساس دور کمر به هم متصل نمود.برخی از این هلاهوپ ها دارای عاج هستند که باعث می شود به چربی ها ضربه وارد شود و در آب کردن آنها کمک کننده است .یکی از فواید این وسیله این است که به راحتی میتوان آن را در خانه و هر مکانی که دوست دارید ببرید و ورزش کنید .انجام این ورزش به این صورت است که حلقه را به پایین کمر می چسبانیم و دستها را در دوطرف بدن قرار می دهیم و پاها را به اندازه عرض لگن باز می کنیم و با تمرکز کرن شروع به چرخاندن حلقه به دور کمر می کنیم با کمی تمرین وحوصله موفق به انجام این کار می شوید .

میزان کالری که توسط حلقه میسوزانید :

برای آب کردن چربی های شکمی باید کالری سوزی بدن را افزایش دهید. هرگونه فعالیتی که ضربان قلب را افزایش دهد، موثر است. طبق یکی از مطالعات، استفاده از حلقه لاغری 7 کالری در هر دقیقه و 210 کالری در هر 30 دقیقه می سوزاند. کالری سوزی نهایی به فاکتورهای زیادی چون سن، جنسیت، وزن، شدت حرکات و سطح تناسب اندام افراد بستگی دارد.

 

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار