از بین بردن چربی های زیر شکم

از بین بردن چربی های زیر شکم

از بین بردن چربی های زیر شکم

زیر شکم معمولا دارای چربی هایی است که به سختی از بین میرود برای از بین بردن این چربی های زیر 4 حرکت معرفی شده در زیر را در برنامه ورزشی خود بگنجانید:

کرانچ قیچی

به پشت دراز بکشید و پاهایتان را با اختلاف کمی از سطح زمین نگه دارید و دقت کنید که پاهایتان با زمین فاصله داشته باشد. دست ها طرفین بدن ثابت هستند.سپس پای راست خود را بالا بیارید و دقت کنید که زانو های شما خم نشود.سپس پای راست خود را پایید بیاورید و پای چپ خود را بالا ببرید.این حرکت را برای هر پا 12-15بار در 3 ست انجام دهید.

کرانچ ضربدری یا دوچرخه

دراز بکشید، دست هایتان را از آرنج ۹۰ درجه خم کنید، به سقف نگاه کنید تا گردنتان آسیب نبیند، از ناحیه شکم بالا بیایید و آرنج یک دست و زانوی پای مخالف را به هم نزدیک کنید و دوباره به حالت اول برگردید و دراز شوید.

کوهنوردی

در حالت شنا قرار بگیرید.برای اینکه وزن بدنتان روی دست هایتان بیافتد آن ها را کاملا باز کنید.زانوی راستتان را تا مقابل شانه راستتان جلو بیاورید و دوباره عقب ببرید و دوباره این حرکت را پای دیگرتان انجام دهید.3 مرتبه و هر مرتبه 15 ثانیه این کار را تکرار کنید .

حرکت فلاتر کیکز

به پشت دراز کشیده و دست های تان را زیر سرتان بگذارید.کمی سر و شانه های تان را از روی زمین بلند کنید.پاهای تان را صاف کنار هم قرار داده و کمی از زمین بلند کنید.سپس هر یک را به نوبت چند سانتی متر از زمین بلند کرده و دوباره روی زمین بگذارید. زمانی که یک پا را پایین می آورید، بلافاصله پای دیگر را بالا ببرید و این حرکت را در 3 ست 12 تایی انجام دهید.

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار