آموزش ددلیف با ویدیو برای مبتدی ها

آموزش ددلیف با ویدیو برای مبتدی ها

ددلیفتاز پایه‌ای‌ترین حرکات بدنسازی میباشد و فوق العاده کارآمد است که گروه زیادی از عضلات بدن را به کار میگیرد، انجام صحیح حرکت دِدلیفت هالتر تقریبا روی تمام عضلات بدن از سر تا پا می‌تواند تاثیر‌گذار باشد و آنها را تحت فشار قرار دهد.اما اصلی‌‌ترین عضلاتی که در این تمرین تحت فشار قرار می‌گیرند عضلات پشت، باسن و همسترینگ می‌باشد. این عضلات با کمک یکدیگر باعث می‌شوند تا شما وزنه‌های سنگین را لیفت کنید.


ددلیفت حرکتی برای ساختن حجم عضلانی است، و با هیچ حرکت دیگری قابل جایگزین نمیباشد. بسیاری از بدنسازان از اجرای ددلیفت طفره می‌روند به این علت که ددلیفت حرکت سختی به حساب می‌آید هم از نظر نحوه اجرا و هم از نظر انرژی مورد نیاز برای انجام آن، ولی این سختی ارزش داشتن عضلات حجمی و رسیدن به هدف را قطعا دارد.

ویدیو آموزشی نحوه انجام حرکت ددلیفت برای مبتدی ها

 

نحوه اجرا ددلیفت پا صاف : در حالی‌که وزن بدن روی پاها در حال تعادل است، از کمر خم شوید و اجازه دهید پشت کمی خم شود؛ میله باید به‌صورت آزاد از شانه شما آویزان باشد تا رسیدن به ساق پا. سپس بالاتنه را توسط عضلات باسن و پشت پا بالا بکشید نه توسط دست‌ها، صاف بایستید ولی نیازی نیست به پشت متمایل شوید.

  برچسب ها: ویدیو پرورش اندام و بدنسازی

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار