فواید بادام زمینی برای بدنسازی و پرورش اندام

فواید بادام زمینی برای بدنسازی و پرورش اندام

بادام زمینی در ورزش بدنسازی و پرورش اندام می تواند کارایی فراوانی داشته باشد. خیلی از ورزشکاران رشته بدنسازی از مصرف بادام زمینی غافل هستند. این مغز می تواند باعث به وجود آمدن نتایچ شگفت انگیزی در ورزش بدنسازی شود.

بادام زمینی سرشار از پروتئین آمینواسیدهای عضله ساز و چربی های مفید می باشد. ورزشکارانی که 1 ساعت بعد از تمرینات بدنسازی از بادام زمینی استفاده می کنند رشد بیشتری را در بدنسازی و پرورش اندام  تجربه می کنند.این مغز می تواند در دوران سخت رژیم غذایی و چربی سوزی از عضلات شما به خوبی محافظت کند و اجازه نمی دهد که عضلات شما تحلیل برود.

بادام زمینی منبع خوب انرژی است و در بین آجیل جات ، بیشترین مقدار پروتیین را دارد . صد گرم بادام زمینی حاوی پنجاه گرم چربی غیر اشباع (چربی خوب) و بیست گرم کربوهیدرات و بیست و پنج گرم پروتیین است . بادام زمینی دارای پروتئینی باکیفیت میباشد .

بادام زمینی منبع بسیار خوبی از ویتامین ای نیز است .منیزیم موجود در بادام زمینی ، گرفتگی عضلانی را کم میکند . بادام زمینی دارای فولات نیز میباشد . فولات از کم خونی ، رنگ پریدگی و ضعف جلوگیری میکند .بادام زمینی به دلیل چربی های مفید حتی می تواند باعث چربی سوزی بیشتر در بدن شود و هم می تواند حجم عضلات شما را افزایش بدهد و هم می تواند به دلیل چربی های مفید و فیبر فراوان باعث کات کردن عضلات شود. مصرف مرتب بادام زمینی می تواند باعث افزایش تستوسترون و در نتیجه افزایش قدرت عضلات شود

بادام زمینی موجب گشاد شدن رگ های بدن و تسهیل جریان خون میشود و از لخته شدن خون و سکته مغزی جلوگیری میکند . یک رژیم دارای بادام زمینی ، با افزایش منیزیم ، فولات ، فیبر ، مس و ویتامین ای , خطر بیماری قلبی را کم میکند .

معمولا در این ورزش از کره بادام زمینی در رژیم ها استفاده میشود ولی سعی کنید بادام زمینی را بصورت تازه مصرف کنید , نه فرآوری شده و کارخانه ای ... .

 • بادام زمینی منبع خوب انرژی است و در بین آجیل جات ، بیشترین مقدار پروتیین را دارد.
 • منیزیم موجود در بادام زمینی ، گرفتگی عضلانی را کم میکند.
 • این مغز می تواند در دوران سخت رژیم غذایی و چربی سوزی از عضلات شما به خوبی محافظت کند و اجازه نمی دهد که عضلات شما تحلیل برود.
 • بادام زمینی موجب گشاد شدن رگ های بدن و تسهیل جریان خون میشود.

 

   

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار