چرا بدنم فرم نمیگیره ؟؟؟؟!!!!!

چرا بدنم فرم نمیگیره ؟؟؟؟!!!!!

چرا بدنم فرم نمیگیره ؟؟ دلایل فرم نگرفتن بدن در بدنسازی و پرورش اندام

 افراد بساری از این شکایت دارند که علارقم تمرین بسیار بدنشان فرم نمیگیرد شکمشان تیکه نمیشود و بازوهایشان عضلانی و حجیم نمیگردد.ما عللش را میدانیم با ما همراه باشید :

 فرم صحیح حرکات انجام نمیدی 

انجام دادن غلط یک حرکت تمرینی در بدنسازی، فرمول ایجاد فاجعه در بدنسازی است. نه تنها شانس آسیب دیدگی را بالا می برید بلکه از فواید یک تمرین درست نیز خود را محروم می کنید. همیشه در باشگاه اولویت اول خود را یادگیری تکنیک درست حرکات قرار دهید. غرور را کنار بگذارید و بپرسید.

تغذیه ات خوب نیست 

پروتئین و ویتامین و مواد معدنی غذای اصلی عضلات شما است خیلی راحت و خودمانی بگویم، غذاهای آشغال را از رژیم غذایی خود حذف کنید!! با فست فود ها، شکر و غذاهای فراوری شده خداحافظی کنید. برای رشد عضلات شما باید درست تغذیه شوید. هر چقدر عضلات شما بزرگ تر شوند، آنها غذای بیشتری را نیاز دارند. باید در مصرف کربوهیدرات و پروتئین و چربی به یک تعادل برسید.

تمرین زده شدی 

تمرین زیاد و افراطی شما را از مسیر دور میکند قرار نیست هر جلسه ۲-۳ ساعت تمرین کنید، بعضی از دوستان تصور می کنند با زیاد تمرین کردن می توانند تغییری ایجاد کنند در حالی که این روش معکوس عمل میکند، تعادل و اختصاص زمان متناسب برای تمرین کلید پیشرفت است.

نیاز به استراحت داری 

یک خواب خوب عاملی است که شما را ریکاوری میکند.خواب بخش مهمی از زندگی یک بدنساز است. در طول خواب انرژی در بدن ذخیره می شود، مغز شما دوباره شارژ می شود، بازسازی عضلات آغاز می شود، هورمون های رشد ترشح می شوند.

عدم تمرکز

عدم تمرکزعاملیه که متاسفانه جدی گرفته نمیشود، نداشتن تمرکز در باشگاه و هنگام انجام حرکات ورزشی میتواند شما را از رسیدن به هدفتان دور کنید. سعی کنید تمام نیروی مغزتان را برای انجام حرکات ورزشی به کار بگیرید.

استرس 

اسنرس مخرب سلول های بدن است هیچ چیز به اندازه استرس نمیتواند  بدن شما را تخریب کند، استرس تمام زحمات شما را نابود میکند سلامتی شما را به خطر میاندازد و هرچه را که نباید  انجام دهد انجام میدهد. استرس را بیرون در باشگاه قرار داهید و هنگام خروج از باشگاه آن را فراموش کنید بدون استرس سال ها جلو می افتید.

صبر کنید 

عجله دارید چرا ؟؟؟ بدن خوش فرم با سه چهار ماه تمرین و رژِیم حاصل نمیشود یک برنامه طولانی مدت و یک اراده آهنین میخواهد.

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار