نوشیدنی طبیعی مفید برای فشار خون بالا

نوشیدنی طبیعی مفید برای فشار خون بالا

بیماری فشار خون یا کشنده ی خاموش شناخته میشود این یک اختلال قلبی عروقی است که تعداد بیشماری از افراد ،در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار میدهد.

 

بیشتر افراد مبتلا به فشار خون بالا حتی زمانی که فشار سنج، میزان خطرناکی را نشان می دهد، هیچ نوع علائم و یا نشانه ای از این بیماری ندارند. گرچه تعداد کمی از افراد مبتلا به فشار خون بالا دچار سردرد، سرگیجه و یا مقدار کمی خون دماغ می شوند ولیکن این علائم تا زمانی که فشار خون بالا به سطح پیشرفته و یا حتی تهدید کننده نرسد، ظاهر نمی شوند.

درمان های طبیعی براساس تغییر رژیم غذایی میتواند کمک بسیار زیادی در درمان فشار خون بالا داشته باشید، برای این منظور ابتدا نمک، چربی زیاد و الکل را از برنامه روزانه خود حذف نمایید و سپس از 5 نوشیدنی زیر برای بهبود جسمانی خود کمک بگیرید.


۵ نوشیدنی طبیعی مفید برای فشار خون بالا

۱. شیر کم چرب


افرادی که کلسیم کمتری را به بدنشان می‌رسانند فشار خون بیشتری دارند
نوشیدن شیر کم چرب برای افرادی که مبتلا به فشار خون بالا هستند، می‌تواند مثل آب روی آتش باشد، چرا که شیر کم چرب کلسیم بیشتری از انواع شیر‌های دیگر دارد

۲. آب انار


افرادی که به خاطر ماده‌ی اِی سی‌ای در بدنشان به فشار خون مبتلا هستند، می‌توانند دست به دامان انار شوند.

۳. آب چغندر


خوردن یک لیوان از آب چغندر در روز می‌تواند فشار خون شما را کاهش دهد.
چغندر میزان بسیار زیادی از نیترات طبیعی را در خودش جای داده است. بدن این نیترات خوراکی را به نیتراک اکسید تبدیل می‌کند که سبب روان شدن و کاهش فشار خون می‌شود

۴. چای بامیه


چای بامیه یا نوعی چای که از گل‌های گیاه بامیه گرفته می‌شوند، ترکیبات خاصی برای دور کردن‌ای سی‌ای از بدن دارند، درست همانند آب انار.

۵. آب میوه‌ی کرن بری


کرن بری یکی از میوه‌هایی است که می‌تواند از سنگ کلیه جلوگیری کند و یا آن را شکست دهد. همچنان نوشیدن آن می‌تواند سلامت قلب و عروق شما را افزایش دهد.

 

  برچسب ها: دانستنی های بدنسازی

  نظرات (0)

  هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
  پیوست ها (0 / 3)
  مکان خود را به اشتراک بگذارید
  0
  به اشتراک بزار